Տիեզերքի հնչյունները
Մոմերի լույսի ներքո անցկացվող ընկղմող մուլտիմեդիա համերգ — կինեմատոգրաֆիկ և նեոկլասիկական երաժշտություն, որը ձեզ տանում է Երկրից մինչև տիեզերքի ծայրերը։
Ի՞նչ կլսեք
Կենդանի երաժշտական ճանապարհորդություն՝ համույթի սեփական մշակումներով.
Music from Interstellar, Cosmos, Gravity and original cosmic neoclassical pieces.
Օգտակար է իմանալ
Ձևաչափ: Ensemble
Ժանր: Neoclassical / cinematic
Լավագույն եղանակ: Year-round
~60–75 min · 6+ տարեկան
Տիեզերքի հնչյունները — Այս պահին առաջիկա ամսաթվեր չկան։
Մենք այս ծրագիրը ներկայացնում ենք ողջ տարվա ընթացքում։ Թողեք ձեր էլ. փոստը, և մենք կտեղեկացնենք նոր ամսաթվերի մասին — կամ դիտեք ընթացիկ համերգները ստորև։
Բոլոր համերգները →
Առաջարկվող համերգներ
Մատանիների տիրակալը ֆիլմի երաժշտությունը Mystery Ensemble-ի կատարմամբ:ՏոմսերԱնտոնիո Վիվալդի․ Չորս եղանակները։ Mystery EnsembleՏոմսերՀարի Փոթեր։ Mystery EnsembleՏոմսերՆվիրվում է Հանս Ցիմերին։ Mystery EnsembleՏոմսերԹիմ Բարթոնի տիեզերքը․ Mystery EnsembleՏոմսերՄիյաձակիի երազները։ Mystery EnsembleՏոմսերQueen VS. Beatles. Mystery EnsembleՏոմսերՋոն Ուիլյամսի աշխարհը․ Mystery EnsembleՏոմսերՀարի Փոթեր։ Mystery EnsembleՏոմսեր

Sounds of the Universe
An immersive multimedia concert by candlelight — cinematic and neoclassical music that carries you from Earth to the edges of the cosmos.
Music from Interstellar, Cosmos, Gravity and original cosmic neoclassical pieces.
Format: Ensemble
Genre: Neoclassical / cinematic
Best season: Year-round
Sounds of the Universe — No upcoming dates right now.
We tour this programme through the year. Leave your email and we'll tell you the moment new dates are announced — or explore what's on below.
See all concerts →
Recommended concerts
Hayao Miyazaki's Dreams by Mystery EnsembleGet ticketsW.A. Mozart. Little night serenade. Mystery EnsembleGet ticketsThe Music of the Lord of the Rings by Mystery EnsembleGet ticketsAntonio Vivaldi: Four Seasons by Mystery EnsembleGet ticketsThe Music of Harry Potter by Mystery EnsembleGet ticketsTim Burton’s Universe by Mystery EnsembleGet ticketsHayao Miyazaki's Dreams by Mystery EnsembleGet ticketsThe Music of Harry Potter by Mystery EnsembleGet ticketsWinter Tales: The Nutcracker, Swan Lake, Sleeping Beauty by Mystery EnsembleGet tickets